8.1.2011 ZUMBA PARTY

V sobotu proběhla historicky první Zumba Party ve wellness studiu Bel Corpo. Odpoledních 5 hodin Zumby si užili dospělí i děti. 

VŠEM DĚKUJEME ZA ÚČAST

Bez vás by to nebyla taková zábava! Proto jsme se po celý den snažili vyjít našim zákazníkům vstříc tak, aby se necítili jako zákazníci, ale jako doma. Věříme, že se nám to podařilo. Zájem byl obrovský a přišlo vás tolik, že jsme s lítostí museli odmítat další. Ale vždy, když to jen trochu šlo, jsme někoho do sálu dostali, takže nakonec si to užili opravdu všichni.

   

Každou hodinu jsme pro vás losovali tombolu o 12 hodnotných cen. 4 z vás se tak mohou těšit z první ceny - 4x Zumba ZDARMA. Jako vždy se prokázalo, že kdo se nebojí riskovat a víc nakoupí, více vyhraje. Úspěch měla i tombola pro děti. Trochu nás zaskočil zájem a množství dětí, které jste převážně přihlásili tak říkajíc "na poslední chvíli". Nakonec vše proběhlo dobře, děti byly spokojené a rodiče také. Díky tomu chceme zavést pravidelnou dětskou Zumbu od února. Těšte se.

  

Každý si mohl prohlédnou prostory wellness studia. Zájem nebyl takový, jak jsme očekávali, ale i tak si každý, kdo chtěl, přišel na své. Mohli jste dokonce vidět Power Plate v akci, za což děkujeme našim pravidelným zákaznicím, které měly ten den cvičení zdarma. Při tom shonu se nám podařilo provést všechny zájemce studiem tak, aby měli šanci vidět úplně vše, od recepce až po sprchy.

Děkujeme vám všem za trpělivost při střídání v šatnách a věříme, že zábava, kterou jste u nás zažili, bohatě vyvážila tuto drobnou nepříjemnost.

Všem, kteří se nedostali na Zumbu se omlouváme. Sál má sice větší kapacitu než se zdá, my se však snažíme našim zákazníkům zajistit co největší pohodlí při cvičení (konec konců je to hlavně zábava), takže platí heslo "méně je více". 

Další podobné akce se chystají! Protože se vám všem u nás moc líbilo, už teď pro vás vymýšlíme další akce jako byla tato. Máte se na co těšit.

Vaše BEL CORPO